2017 baharında modaya uygun renkler

Renk, görüntünün yapımında en önemli rollerden biridir. Renk kararı karakterinizi yansıtır ve güncel trendlerin farkında olduğunuzu gösterir. Ayrıca, seçilen gölgeler size karşı karşıya olmalıdır! Zenginmoda renkleri bahar 2017Kızların çeşitli tonları ile kafa karıştırıcı olma riski. Gezinmenizi kolaylaştırmak için, bu sezon popüler olan renkleri görünüm türleriyle kırdığımız özel bir materyal hazırladık.

Hemen rezervasyon yapın: Renk türünüzün önerdiği palete uymazsanız, tonlamayı göz ardı edebilirsiniz, ancak sadece makaleden istediğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Bazı kızlar sadece renk tipi bölümüyle karıştırılır, ancak ideal tonlarını sezgisel olarak tanımlarlar. Belki bu senin hakkında!

Yine de renk türünüzün özelliklerine dikkat etmenizi öneririz. Özellikle, kendinize en uygun rengi bulmanın doğuştan gelen özelliklerini kendiniz hissetmiyorsanız. Şüphesiz, şimdi ağda her birinin açıklamasını bulmak kolaydır. Özellikle "mevsim" en yaygın sistemini kullandık, böylece türünüzü belirlemede zorluk yaşamayacaksınız.

Bahar renk tipi için

Bu nedenle, sıcak tenli hafif tenli kızlar, kendileri için creme brulee, toz, karamel veya yaz gökyüzünün inanılmaz popüler tonlarını deneyebilirler. Resimleriniz ayrıca yeşil ve zengin sarının hassas tonlarından da yararlanacak.

ilkbaharın en moda rengi

Mevsimin bulgusu sizin için olağan beyaz veya yumuşak grinin yanı sıra nane veya gri-yeşil ile mükemmel bir şekilde bir araya getirilebilen bir mandalina gölgesi olacaktır. Koyu çözümler için haki, yanmış biber ve zeytin grisi dikkat edin.

Yaz renk tipi için

Soğuk renklerin yaz sarışınları koyu mavi, gümüş-gri, dumanlı pembe çiçek açar. Hepsi siyah ile mükemmel bir şekilde kombine edildi ve aynı zamanda 2017 ile ilgili aktif dokunun grafit tonu ile.

2017'de hangi renkler moda

Yüzünüze şaşırtıcı olan eşsiz lila-mavi renk tonunu da deneyebilirsiniz. İkincisi, bu arada, önümüzdeki sezonun ana renklerinden biri olan kayısı ile inanılmaz bir şekilde birleşiyor.Alternatif olarak, serin pembe - çocuk tatlılarının ve bebek evlerinin klasik rengini düşünün.

Sonbahar renk tipi

Sonbahar güzellikleri bu sezon dolu olabilir! Moda gurusu sizin için etkileyici bir palet hazırladı. Sonbaharın sıcak doygun rengi zeytin rengi, haki, terrakotta ve hardalın arka planına karşı açılacak.

moda rengi

En doğal tonlara odaklanmalısınız: dünyevi, kuru yapraklar rengi, kum, çeşitli tonlarda ahşap ve saman. Tabii ki, bu renklerin bazıları sıkıcı görünebilir. Duş parlaklık gerektiriyorsa, seti zümrüt yeşili, şarap kırmızısı, turuncu renkte tamamlayın.

Kış renk tipi için

Kışın kabul edilemez güzelliği, derin ve zengin tonların çerçevesine bakmak için faydalı olacaktır. Şarap ve koyu mavi tonlarının yanı sıra kraliyet kırmızılarına dikkat edin. Her gün ve iş takımları için asfalt, grafit gri, siyah, gri-mavi, soğuk bej öneriyoruz.

2017 baharının moda rengi

Ve elbette, karşıt görünümünüz, siyah ve beyazın yanı sıra derin toplam yayların klasik kombinasyonuna inanılmaz bir şekilde yansıtılacaktır.

Genel öneriler

bahar kıyafetlerinde moda renkleri

Evrensel çözümler arasında, aynı anda birkaç tonda bir moda paletinde eşzamanlı olarak sunulan renkler vardır. 2017 ilkbahar sezonunda, öncelikle pembe ve mavi. Ayrıca turuncu, açık yeşilliklerin ve tüm doğal tonlarının kahverengi ve bej rengi yumuşak meyve tonlarına dikkat edin.

Çeşitli metalik renkler de uygundur: gümüş, platin, altın, bakır, bronz. Hem bağımsız hem de derin dokulu gri ve siyah malzemelerle birlikte harika görünüyorlar.

moda renk ilkbahar yaz

Aldığınız renk türü ne olursa olsun, hatırlayın: görünümünüz ne kadar parlak olursa, tavsiye ettiğiniz daha derin renkler. Tipiniz yumuşaksa, yumuşak renkler ile hassas doğal tonlara dikkat edin. Güzelliğinizi en iyi şekilde gösterecekler.

Aynı şey kontrast için de geçerli. Çok kontrastlı bir tipiniz varsa, cildin beyazlığı farklıdır ve gözler ve saçlar arka plana karşı çok parlak görünebilir, renk seçiminde karşıtlıklar üzerinde oynamaya gücünüz olabilir. Ancak, düşük kontrastlı güzelliğin, birbirini takip eden tonlara çok yakın bir oyun üzerine inşa edilmiş, doymamış toplam yaylarda veya setlerde gösterilmesi daha iyidir.

Gölgelerinizi nasıl bulabilirsiniz?

hangi renk moda

"Onların" renklerinin tanımında zorluklarla karşılaşıyorsanız, makyajsız seçilen öğeleri denemeye çalışın. Doğru gölge güzelliğinizi daha belirgin, daha taze ve daha çekici hale getirecektir. Ama “yabancı” renk, doğal renklerinizi yanlış bir şekilde dövebilir: biraz donuk bir cilde ve genel olarak acı verici bir görünüme kavuşursunuz. Ayrıca bir fotoğraf çekebilir ve seçiminize yandan bakabilirsin. Ancak aynı zamanda renklerin bozulmadığından emin olun. Çerçevedeki herhangi bir beyaz konudaki renkleri özelleştirmenizi tavsiye ederiz.

Bu sezon herhangi bir “sıcak” eğilimi kaçırmaktan korkmayın. Özellikle renk seçimi ile ilgilidir. Herhangi bir şık soruda, kendiniz dinlediğinizden ve doğal erdemlerinizi dikkate aldığınızdan emin olun. Ana bahis yapmaya değer.

Size alışveriş için iyi şanslar!

Related news

2017 baharında modaya uygun renkler image, picture, imagery


2017 baharında modaya uygun renkler 37


2017 baharında modaya uygun renkler 86


2017 baharında modaya uygun renkler 35


2017 baharında modaya uygun renkler 79


2017 baharında modaya uygun renkler 24


2017 baharında modaya uygun renkler 26