Oyun Stalker 2 2019

Çernobil NPP ... Bu kelimenin ne kadarı yürek içindir ... Peki, kimle birleştiğine ve kime karşı oldukça açık bir şekilde parıldadığına - bu ülkenin kuzeyindeki aynı uzun acı Ukraynalılarla ilgili. 32 yıldır büyük topraklar ölü bir bölgeyi temsil ediyor.

Geiger tezgâhının sırığı, tanıdık bir çocukluk film müziği olan, okulda ek bir sütün alındığı bir “Çernobil” ve artan bir burs oldu. Mültecilerin kayıp gözlerini hatırlayanlar, aniden bir buçuk kez şişmiş sınıflar ve evinizin yakınındaki gökdelenlerde acele inşaat projeleri ...

Burada bazen Hollywood'un korku filmlerini seyreden terkedilmiş şehirler, hayat yankıları ve yankılanan sokakların sessizliği ile seyrediyorsunuz ve bunu yüzlerce kilometre sonra, çok yakın, aynı şekilde düşünmüyorsunuz ...

Umutsuzluk gerçeğinin bu hissi, iki buçuk bin kilometrelik bir alana sahip bir mezarlıktan hayatta kalmak ve herhangi bir maliyetle kaçmak için istekli bir arzu, bu ilk S.T.A.L.K.E.R. Ve halkımızın her şeye rağmen hayatta kalma yeteneği ...

Oyun hakkında genel bilgi:

  • Tür - RPG / aksiyon / atıcı / hayatta kalma korku
  • Ayar - kıyamet sonrası
  • Geliştirici - GSC Oyun Dünyası
  • Yayıncı / Yerelleştirici - GSC World Publishing
  • Yayın tarihi - 2019'dan önceki değil

Oyunun yeni bir bölümünün yaratılmasıyla ilgili bilinen nedir?

2007'de herkes çaldı. Avidly Umutsuzca. Ve şaşırtıcı bir şekilde, sadece Ukraynalı oyuncular değil: atıcı dünyanın birçok ülkesinde satıldı ve halk tarafından çok sıcak karşılandı. Sonraki filmlerin serbest bırakılmasını beklediler ve daha saldırgan, projenin belirsiz bir süre boyunca dondurulduğu haberini duymaktı.

Oyun stalker 2 2019

Ve sonra radyasyondan mutasyona uğramış bir filin büyüklüğüne kadar olan haberleri avlamak zamanıydı. Baskı haklarının Bethesda tarafından satın alındığını ve serilerin taraftarlarının, vücudun tüm bölgelerine saç döktüklerini ve Oblivion'un gaz maskesi ve silahla görülme olasılığından korktuklarını bildirdiler.

GSC Oyununun genel olarak stalkeryad'ı gömdüğüne inanmışlardı ve şimdi Survarium bizim her şeyimizdi ... Şey, bildiğimiz gibi, bir ördekte sadece bir ördek hissi var. Gerçekten de, geliştiriciler bir zamanlar özellikle tartıştılar, öyle ki bir kısmı kendi 4A Oyunlarını kurdu - Metro-franchise'ın ünlü “annesi” ve bazıları da Vostok Oyunlarına gitti ve Survarium'dan bahsetti.

Şimdi, bu arada, klasik Stalker'ın - “Kurtları Korkut” un (eğer bir başka en çok satan, zaman anlatacaksa) kayda değer ortamını sürdüren aynı tarzda başka bir projede aktif olarak çalışıyorlar.

Ve 2014'te, ölümsüz kreasyonlarının üçüncü kısmına - “Kazaklar” a ve dahası klasik kompozisyona geri dönerek herkesi şaşırtmayı başardılar. Bu arada, oyun topluluğunun da, S.T.A.L.K.E.R. hatırlamak ...

stalker bölüm 2

Ancak Sergey Grigorovich, “Yapmak için elbette ki, elbette ki, ama belirsiz ifadeler ile kurtulurken, ama bunu yapmak mükemmeldir. Ve eğer mükemmel değilse, o zaman hiçbir şey yapmayın ... "... Bir kelimede, hiç kimse somut bir şey vaat etmiyor.

Fakat yıllar boyunca Çernobil evreni uzun pantolonlu yaramaz oyun tasarımcılarından çıkıp kendi hayatlarını yaşamak için acele etmeyi başardı. Yazarın sanatı perçinlenmiş, mini filmler ve ev yapımı fragmanlar çekiliyor, çizgi roman ve hayran kurgu yazılıyor ...

Kısacası, S.T.A.L.K.E.R., o, büyükbabası Lenin gibi, sonsuza kadar canlı ve her zaman genç. Bu nedenle, sadece bu ilk, sonsuz sevgili oyunun anısına, yanı sıra yeniden canlandırılacağı umutsuz umut ile, ne olduğunu birlikte hatırlamaya çalışalım - Stalker sert dünyası ...

Hikaye hattı

Buradaki anlatım, dışlama bölgesinin topraklarında meydana gelen tarihsel gerçeklerin yanı sıra Strugatsky kurgu "Yol kenarındaki Piknik" ve onun "Tarkov" film uyarlaması "Stalker" üzerine yoğun bir şekilde karışmıştı.

stalker çıkış 2 2019

Her şey, kazadan yirmi yıl sonra, aniden, bölgenin biyolojik, kimyasal ve fiziksel yasalarını tamamen değiştiren büyük çaplı bir anormal salınım oldu.

Yetkililer, durumla başa çıkmak için buraya asker gönderiyor, ancak operasyon başarısız oluyor. Bölge çitle çevrilmiş ve son derece korunan bir nesneye dönüştürülmüştür. Yasak meyve, iyi bilindiği gibi, hayal kırıklığı yaratmayan mucizeler, eşsiz eserler ve zenginliklerin söylentileriyle ortaya atılan kar peşinde koşarak, oraya koştu. "Stalkers" - nadir gözükenler.

Ve her ne kadar cesur şarkıların çılgınlığının elbette söylendiği biliniyor olsa da, bir şekilde daha fazla ve daha cömert, burada bu kural şahsen oyunculara ayaklarını aktif bir şekilde vurma fırsatı veriyor.

Sıkı rehberliğimiz altında, Marked'in ateş ve sudan geçmesi, Çernobil Nükleer Santrali'nin kalbine girmesi, tesadüfen Monolith'e yığılması ve Performer'ın önemli arzularından birini yapması, sonun farklı olabileceği, ve bazen tamamen beklenmedik.

stalker 2 çıkış tarihi

“Çernobil'in Gölgesi” adlı ana oyuna, aynı adla ve “Strelka” yı bulmak zorunda kaldığı bölgedeki çevre bilim adamlarına eşlik eden Mercenary Scar ile ilgili “Clear Sky” adlı bir prequel yayımlandı.

Bu, toprakları böyle bir duruma yönlendiren nedenleri açıkladı, aynı zamanda ana karakterlerin arka planında ışık tuttu.

Ayrıca 2009 yılında “Call of Pripyat”, “The Brain scorcher” ile bir stalker adına bağlantıyı kesen olaylardan bahseden uzak bir franchise olan tecrübeli, profesyonel bir asker olan Alexander Degtyarev'i, sadece yıkılan helikopterlerin sırrını kurtarmakla kalmayacak. Bölge, ama aynı zamanda burada olan tüm garip şeylerin de sonuna kadar anlamaya ...

Oyun Dünyası

Dünya S.T.A.L.K.E.R. yarıya bölünmüş: Çernobil NPP etrafındaki Çevrenin ötesindeki alan, her türlü anormalliğe musallat olmuş, ve bir yerlerde yarı gölgeli, erişilemeyen, saldırgan ve sakin “Büyük Dünya” vardır.

stalker 2 haber 2019

Ama, ilki iki kahramanı ile ölçmek zorunda kalacak - bütün ölümcül tehlikeleri, pahalı eserlerden büyük paranın cazibeleri ve toprakların tarihi ile ilgili yerel bulmacaların çözümü, şimdiki sırları ve gelecekte kader . Ve burada birkaç yer vardır, bunlar arasındaki geçiş, seviyenin alınmasına veya önemli bir arsa aşamasının uygulanmasına karşılık gelir.

Olayların ön safında, her zaman Stalker vardır (doğal olarak, onlar, ne zaman, ne zaman, ruh içinde, ne zaman - borç, ve kahramanımız) - çaresiz cesur insanlar, maceraperestler, sık sık putperestler, hatta çok karanlık bir geçmişe sahip insanlar. Burada "kim", kim yalnız, ya da gruplar halinde.

Bunların arasında, fikre yabancı olmayanlar var, ama bunların çoğu profesyonel katiller, soyguncular ve sadece burada tek bir amacı olan, herhangi bir maliyetle hayatta kalmak için ...

Bölgenin en iyi yardımcısı her yerde bulunan sıçanlar, mutant hayvanlar (itiraf etmeliydiniz, aynı zamanda ilk olarak tushkan'ların karşılaştığı zaman dokundunuz mu?), Poltergeist gibi doğaüstü yaratıklar ve aynı zamanda gelişim için programların bir parçası olarak tuhaf deneylerin sonuçları telekinetik, telepatik (merhaba, denetleyici) ve diğer yetenekler.

stalker 2 2019 arsa

Ayrıca kimeralar, sözde devler, horlamalar ve kan emiciler gibi her türlü klasik çöplükten sadece birkaçı.

Ancak, bunlar Çevrenin arkasına saklanan tek tehlikeler değildir - anlatıların çoğu, hem kalıcı doğal yerel felaketler hem de mutasyona uğramış bitkilerin konsantrasyon bölgeleri ve Psi gibi bilincin her türlü bükümü gibi anomalilere bağlıdır. -alan, Uzaysal kabarcık, Teleport ve Amoeba.

Tabii ki, elbette, Archianomalies olmadan - karmaşık anormal oluşumlar, geniş bir alanı işgal ediyor, olağan anormalliklerden çok daha korkunç.

Oyun Stalker 2

Projenin oynanışı hiçbir şekilde bir banal sağkalımcı değildir. Buradaki kahraman kendi yolunu seçebilir ve hedefe doğru ilerleyebilir, aynı anda farklı başarılar kazanabilir ve kendini zenginleştirebilir.

Temel olarak, her şey anomaliler tarafından üretilen eserler etrafında döner ve sadece özel dedektörler kullanılarak tespit edilebilir ve oyunda birkaç türü vardır.

ne zaman olacak stalker 2 2019

Ve işlerinin sonucu neredeyse aynı olsa da, kendi yollarını elde ederler ve farklı teknolojilere dayanırlar. Üç bölümden oluşan toplam eser sayısı yüz kadardır ve hem savunma hem de hücum etme özelliklerine sahiptirler ve birçok şekilde onları yaratan anomalinin damgasını taşırlar.

Bunlar olmadan, geçiş sadece zor değil - prensipte birkaç noktada imkansızdır. Evet, ve onları her zaman “swag” için avantajınıza satabilirsiniz ...

Tek oyunculu modda, ana görevin geçişine tam olarak teslim olabilir, Bölge'ye hakim olabilir, çiftçilik yapabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, çevrimiçi olarak ya da LAN üzerinden çok oyunculu oyuncular da var. Bunların arasında, analog desmatch'ta (hepsi bir arada) mücadele edebiliyorsunuz, aynı şeyi yapıyorsunuz, ancak yoldaşlarla birlikte bir takımda ve aynı zamanda takım müsabakalarına katılabilirsiniz. sanat için avlamak.

Savaş sistemi S.T.A.L.K.E.R. özel bir yapay zekaya dayanarak, gerçeği canlı bir şekilde simüle eden ve güncel oyun oynama değişikliklerine oldukça uygun bir şekilde yanıt veren.

stalker 2 bilgisayarda

Ve genel olarak, bir simülatör ile bu atıcı karıştırmak için daha kolaydır: uyku ve yemek gibi düşük fizyolojik ihtiyaçlar, burada, hangi sıkışmış araçları sürmek, ilaç almak ve hatta içebilirsiniz, başka şeyler söz değil, hangi düşkün rolü hatırlamak için yeterlidir .

Birinci şahıs bakış açısı, bu gerçekçiliği vurgular ve yönetim, biraz oynadıktan sonra, genellikle hangi düğmelerin basılacağını düşünmeyi bıraktığınız rolü üstlenmeye başladığınızı anladığınız kadar basittir. Bölgenin kanunlarına göre ...

Grafik ve müzik

Yazarın 2007 yılı X-Ray Motoru, bir milyon çokgen çerçevesini destekleyen çok iyiydi.

Tematik olarak ilgili durumlarda bulanık görüntü efektleri kullanılmış, gölgeler, hava ve gündüz değişimleri oldukça gelişmiştir ve aydınlatma dinamik ilkeye göre yapılmıştır.

stalker 2

Fizik motoru da, nesnelerin yıkılabilirliğini, kabukların uçuş gerçekliğini, antropomorfik yaratıkların ve hayvanların canlandırılmasının doğallığını ve zamanın diğer birçok ileri teknolojisini destekleyerek, oldukça iyi.

Müzik eşliğinde olduğu gibi, ve burada taraftarlar, elbette, oybirliği ile, ayrı bir tartışmayı hak ediyor. Her şeyden öte, sadece karanlık ortamdaki arka plan kompozisyonları ya da yetenekli MoozE yazarlığının sesini doğrudan oyun için değil, aynı zamanda Alman besteci Marcus Holler'in izleri de duyulabilecek olan Prag Filarmoni Salonu'nun katılımıyla kaydedildi. Oyun için tüm kesimler ve römorklar.

Son olarak, S.T.A.L.K.E.R.'yi hatırlamamak imkansızdır.Birçok hemen projenin marşı lakaplı Oleg Yavorsky tarafından gerçekleştirilen det-metal FireLake grubunun yanı sıra onlara “Mücadele Bilinmeyen” tarafından başka şarkı ile şarkı “Gezegen için Dirge”.

Ayrıca oyunda teyp, radyo ve hoparlörlerden gelen müzik sıklıkla (en canlı örneklerinden biri Addaray “Gürza Dreaming” dan sözleri edilir) bulunmaktadır.

Platform ve projenin kaderi

stalker 2 2019 incelemesi

Oyun sadece PC'de değil, farklı zamanlarda amiral gemisi markalarının şu anki nesil nesline aktarıldı ve hatta projenin mobil versiyonu çıktı. Ne yazık ki, herkes onun için beklemesine rağmen, çevrimiçi rolünü beklemek zorunda değildi.

S.T.A.L.K.E.R. 2, son birkaç yıl içinde anlaşmazlıkların ve ağır umutların yetiştirilmesinin sadece bir temalı temanın olmasından şikayetçi olabilir.

Ve sonuçta, franchise hayranları klasik kompozisyonda kişisel olarak Vostok, 4A veya GSC'yi kimin yazacağına dikkat ediyorlar. Sergey Grigorovich'in kendisi projeden sorumlu olup olmayacağı veya başkasının onu kanat altına alacağı. Asıl önemli olan şey hala devam ediyor - hayranlar bunu neredeyse on yıldan beri bekliyorlar ve gerektiğinde beklemeye hazırlar.

Related news

Oyun Stalker 2 2019 image, picture, imagery


Oyun Stalker 2 2019 33


Oyun Stalker 2 2019 56


Oyun Stalker 2 2019 52


Oyun Stalker 2 2019 58


Oyun Stalker 2 2019 25