Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl

Hybrid Switch Console'un piyasaya sürülmesinden bu yana (Mart 2017), Nintendo oyun platformlarının hayranları yeni oyunların piyasaya sürülmesini bekliyor. Söylentilere göre hiç kimse hayal kırıklığına uğrayacak. Şirket, geniş bir temada Nintendo Switch konsolu oyunları için 2018'den 2019'a kadar olan dönemde piyasaya sürmeyi planlıyor. Ve zaten bazı kumar ve eğlence haberlerini anlatabilirsin.

Nintendo Switch sistemi için Ocak oyunları

Nintendo - “Dünyadan Batıya” 2018 haberlerinde ilk kez yayınlanmadan birkaç gün önce kaldı. Onun serbest bırakılması 19 Ocak için planlanıyor. 6 yaşından büyük çocuklar için tasarlanmış macera türünde bir dinamik oyun. Kahraman, uygarlığın kaosunda antik olanı keşfetmeye, kurnaz bulmacaları çözmeye, canavarlardan kaçmaya ve zor bilmecelere cevap bulmaya ihtiyaç duyacaktır. Ve tüm bunlar, dünya gücünün sırlarını kavramak, eşsiz beceri ve bilgi edinebilmek için. Kahramanlarinizi çamurlu ormanlar ve Kuzey'in permafrostu boyunca yönlendirmelisiniz.

Aynı sayı 2.5 yaşındaki çocuklar için oyunun ışığını görecek - "Ralli Yarışçıları". Çizgi yarışları sadece parkurun zorluklarının üstesinden gelmek için değil, aynı zamanda kötü adamlarla savaşmak için de tasarlanmıştır. Kahraman dövüşü kazanması, inanılmaz akrobasiler yapması ve yeni müttefikleri için cesaret vermesi gerekiyor. Bir yarış pistinin zorluklarını aşmak, bir başkasını fethetmek.

Intendo anahtarında yarış

20 Ocak ile 28 Ocak arasındaki dönemde, diğer yeni kalemleri beklememiz gerekiyor.

En Karanlık Zindan (01/20/18)

18 yaşından büyükler için rol yapma oyunu. Hikaye Gotik tarzda devam ediyor. Kahraman, kripto ve yıkık şehirlerin, geçilmez ormanların ve diğer tehlikelerin harabeleri boyunca kayıp olmadan yürümesi gereken cesur bir arkadaş grubunu işe almak zorunda kalacak. Oyunun zorluğu takımı tutmakta yatıyor, çünkü her karakterin maceraları zihinsel dengeye ve karaktere bağlı.

"Slimlerin tutkusu" (01/20/18)

Sülük, hakları için cesurca savaşacak. Geliştirici, kahraman büyü becerilerini verdi. O inanılmaz maceraları ve güneşte bir yer için mücadele için bekleyen cesur bir büyücü. Ve sıradan köylülerle savaşmak zorunda kalacak. Belki de bu 16 yaşından itibaren insanlar için en sıradışı ve orijinal fantezi oyunudur.

“Ah ... Efendim! Hakaret Simülatörü ve Ah ... Efendim! Hollywood Kızartma (Jan 20, 18)

Macera oyunları, 12 ila 18 yaş ve üstü kategoriler için tasarlanmıştır. İkincisi, birincinin devamıdır. Arsa, dayanıklılık için arkadaşların bir testidir. Kelimelere, dövüşlere, hakarete ve hakarete maruz kalan arkadaşlara borsalar yapabilirsiniz. Arkadaşlık hayatta kalacak mı?

Oh oyna! Efendim! Hakaret Simülatörü

Celeste (01/25/18)

Ana karakterin, dağın içine tırmanması, korkunç ve gizemli sırlarını ortaya çıkarmak için her türlü zorluğun üstesinden gelmesi gerekiyor. Burada ve alışılmadık karakterlerle ve aşılmaz engellerle ve gizemli toplantılarla buluşmak. Kahramanın yeteneklerini test etmek için 300 seviyesi vardır.

"Lost Sphear" (Jan 23, 18)

Ağır bir uykunun ardından uyanan ana katılımcı kendini şehrin harabeleri arasında bulur. Şimdi dünyayı tehdit eden korkunç canavarları yenmek zorunda. Bunu yapmak için kendi belleğinizi uyandırmanız ve gelecekteki korkunç olayları önlemeniz gerekir.

Nintendo taraftarları Ölüm Markasını değerlendirebilecekler - bir görev (görsel roman). Bilmeceler ve bulmaca çözme, kahraman hedefe ulaşacaktır.

Oyun konsolu için Şubat oyunları

Şubat oyunları listesinde, havalı aksiyon unsurlarına sahip macera türü hakimdir. İlk etapta en küçükler için bir yenilik olacak (6 yaşından itibaren yaş kategorisi) - Dragon Quest Builders. Yayın tarihi (demo versiyonu inceleme için hazır olacak) - 9 Şubat 2018. Kahraman Tanrıça Rubiss tarafından seçilecek. Bloklardan toplanmış eşsiz bir dünyanın çalışması ve korunmasıyla görevlendirilecek. Kahramanın ana görevi - korkunç ve korkunç ejderha Dragonlord'u yenmek için eserler, yapı malzemeleri ve tüm bunları toplamak.

Nintendo için Dragon Quest Üreticileri Oyunu

Diğerleri Şubat ayında da yayınlanacak.

“Fe” (02/16/18)

Keşif yapmak, kahraman hikayesi ile tanışacak. IVF sistemini kurtaralım, kuzey sınırlarında ilerleyeceğiz, gizemli canavarları yeneceğiz. Orman sakinleri, doğanın sesleri ve diğer pek çok ipucu da bu görevi geçmeye yardımcı olacak.

"Bayonetta" ve "Bayonetta 2" (02/16/18)

Kahramanın hayatta kalmak zorunda olduğu, başarıları ve düşmanı yok eden dinamik ve öngörülemeyen eylem. Yüksek hızlı trenin çatısında, uçağın kanadıyla savaşmak zorunda kalacaksınız. Ama ne kadar zor olursa olsun, ama sadece canavarı yenmek için gereklidir. Eylemin üçüncü kısmı Mayıs ayında yayınlanacak.

PAYDAY 2 (23 Şub 18)

Acımasız bir suç dünyasının zirvesine ulaşmak kolaydır. Diğer üç karakterden oluşan bir kahramanın korkunç şeyler yapması ve bunun için milyonlarca alması gerekir. Gergin ve kanlı gösteriler - ileride takım arkadaşını bekleyen budur.

16. günden itibaren “Korkuların Tabakaları” nda oynamak mümkün olacak. Bu, arayışın unsurları olan bir korku. Kafa karıştırıcı arsa, korkutucu yanılsamalar, korkunç sesler.

Nintendo için korku "Korku'nun katmanları"

Nintendo için Mart haberleri

Mart, yenilikler açısından çok zengin olmayacak, ancak parlak, renkli ve dinamik çizimlerle kesinlikle memnun kalacak.Küçük oyuncular "Kirby Star Müttefikleri" nin tadını çıkarabilecekler (03/16/18). Yanaklı Örümcek'in dönüşü birçok ilginç şeyi vaat ediyor - Düşler Krallığını kurtarmak, arkadaşlarını kaybetmemek, yeni keşfetmek için yollar, savaş becerilerini öğrenir.

Ve 9 Mart'ta parti tarzındaki oyun hayranları için Scribblenauts: Showdown'u yayınlayacaklar. Yeni toplu mücadele için tasarlandı. Bloklardan nesnelerin toplanması için sıra dışı bir fantezinin gösterilmesi gerekir.

Eylem geliştiriciler türünde bir yenilik sunuyor "Titan 2 Saldırı" - 20 Mart'ta görünecek. Hızlı ve dinamik bir oyun kötü adamlar ile sıkı bir mücadele var kahramanları, endişeli olsun.

Nintendo 2018-2019 için oyun

Nintendo Switch 2018-2019'un hayranları için yıl, oyun, macera, atıcı ve macera türünde oyunlara zengin olacak. Platformcular, rol yapma oyunları gibi yeni arcade ile ilgili temalarla seyreltilirler. İlkbahardan itibaren, aşağıdaki oyunlar piyasada görünecek:

  • "Hyrule Warriors: Kesin Sürüm";
  • Dark Souls ™: Remastered (25 Mayıs 2018);
  • "Uzakta: Beklenmedik Yolculuk";
  • Donkey Kong Ülke: Tropikal Freeze (4 Mayıs 2018);
  • Mario Tenis;
  • Ys VIII: DANA'nın Lacrimosa;
  • "SNK HEROINES Tag Team Frenzy";
  • "Yoşi";
  • "MachineGames'den Wolfenstein II."

Birçok oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Ancak bunların serbest bırakılması zaten güvenilir bir şekilde biliniyor.

Related news

Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl image, picture, imagery


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 53


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 64


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 27


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 86


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 98


Oyunlar Nintendo 2018-2019 yıl 84