Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

SUV'lerin efsanevi ‚ÄÄfather, eep J Jeep Wrangler, bir kamyonetin arkasındaki model hattında bir arkadaşı yükseltmeye karar verdi. Üstelik, iyi bilinen bir ordu varyasyonuyla bir dönüşüm olmayacak, ancak Ohio'da, Toledo'da bir araya getirilmesi planlanan tamamen bağımsız bir fabrika modeli, şimdi hatlarını modernleştirmeye çalışıyorlar.

Chrysler oyuncularının, hafif Comanche'larının oldukça başarılı ticari başarılarına rağmen, tam ölçekli büyük bir kamyonu canlandırmaya karar verdiğine sevindim.

Türün herhangi bir hayranı, modelin sadece bir miktar modernleşmeye ihtiyaç duyan bir klasik olduğunu ve kaldığını kabul edecektir. Üstelik, uzmanlara göre, piyasa artık sadece kendi Amerikan topraklarında değil, onunla karşılıklı olarak çalışmaya hazır.

Pekala, biraz beklemek gerekiyor - söylentilere göre, bu yılın sonbaharında seri üretim başlayacak ve sonuç olarak, yeni nesil Scrambler 2019'un başında bayilere ulaşacak. Aynı zamanda, Bir dizi kaynak, bir sonraki yılın bitiminden önce resmi satışları beklemeye değmez.

Pikap tasarımı ve tasarımı yeni

Tabii ki, yeni nesil pick-up için temel, CJ-8 olarak işaretlenmiş Wrangler JL, uzun bir versiyonu olarak görev yaptı. Marka neden çerçeveyi 80'lerden yeniden canlandırmaya karar verdi ve yeni bir şey denemeye karar vermedi - bir gizem olmaya devam ediyor.

Ancak, şebekeye sızan çizimlerle yargılamak, bu düşüncenin kendisini yüzde yüz olarak haklı çıkarması gerekiyor çünkü bu versiyon, evrenselliği, pratikliği ve güvenilirliği açısından gerçekten eşsizdi. Ayrıca, iki kapılı selefinin tüm dezavantajlarını da hesaba kattı - alüminyum kasa sayesinde otomobil 200 lira kadar hafif oldu.

yeni jeep wrangler scrambler

Tasarımcıların bile, taşınan vücut hipotezini gerçekleştirme düşüncesine sahip olmadıklarına sevindim - alıştığımız klasik SUV'den tamamen farklı olurdu. Ayrıca hem ön hem de arka sürekli köprüleri kaydedin.

İçeridekilere göre, şirket üç parçadan çıkarılabilir çatısını iki tasarım varyantında - vücut tonunda veya mat siyah boyayla boyanacak. İsteğe bağlı olarak, tuning tekliflerinin temel fabrikaya aktarılacağı bir üst yumuşak malzeme olması mümkündür.

Chrysler'in son testlerde rahatsız etmemesine ve sadece tüm tekerlekleri bir kamuflaj örtüsüyle kaplamasına rağmen, sadece tekerlekleri ve farlar ve pencereler için yuvarlak zıtlıklar göstererek, gelecekteki haberlerin ana hatları açıkça görülebilir ve şimdi pratikte nasıl görüneceği konusunda oldukça doğru varsayımlar yapabilirsiniz.

Jeep Wrangler Scrambler Özellikleri

Gereksiz fırfırlar olmaksızın kapıların karakteristik açısal ana hatları, eğimli arka arka (özellikle, arka tekerlek temizliğini düzgün bir şekilde düzenlemek için, fakat aynı zamanda, ekim rahatlığında kaybetmemek için), tekerlek kemerlerinin hassas geometrisi, devasa kare dikiz aynaları - aslında bu, aracın tarafa nasıl bakacağını.

Etkileyici gövde kısmı muhtemelen hem kapak altında hem de kung altında planlanmıştır ve geniş yuvarlak burun delikleriyle biten yuvarlak uzun bir "burun" ile dengelenmiştir.

İç ve ekipmanın yenilenmesi

2018 Jeep Wrangler Pickup

Ne yazık ki, bu güçlü off-road turta ‚Ä f f ‚Äù ‚Äù ‚Äù ‚Äù ‚Äù about about about about about about about not not not not not not not not Sabırlı olacağız ve resmi prömiyeri bekleyeceğiz: Bu büyük olasılıkla bu sonbaharda Los Angeles Otomobil Fuarı olacak.

Bilgi sızıntılarına dayanan bazı kaynaklar, bunun çok daha konforlu ve geniş bir kabin olduğunu ve bunun sonucunda dekorasyon ve ekipmanın kötü şöhretini kaybedeceklerini savunuyor.

Multimedya ve elektronik yardımcıların en azından RAM seviyesinde veya daha yüksek bir seviyede olmasını beklemeliyiz. Özgünlük yalnızca işlevselliği, teknik özellikleri ve görünümü değil, aynı zamanda iç tasarım seviyesinde ve ekipmanı da etkileyecek olan modifikasyonların önemli bir genişlemesinin yanı sıra.

Özellikler arabalar

2018 Jeep Wrangler Scrambler fiyatı

Motor serisi için, sadece 3 litrelik dizel motorda turboşarjlı ünitenin planlandığı güvenilir bir şekilde bilinmektedir. İkonik Hurricane (2 litre, 4 silindir) veya altı silindirli Pentastar 3.6 litre koyacaktır - rapor edilmemiştir. Aksi takdirde, aşağıdaki özellikler beklenir:

  • start-stop fonksiyonu;
  • toplam uzunluk - 5,2 m;
  • arazi lastikleri;
  • silindirik yaylı amortisörler (yeni Ram 2019 model yılı gibi);
  • viraj demiri çubuğu;
  • sekiz ileri otomatik veya altı vitesli mekanik.

Jeep Wrangler Scrambler 2019

Piyasada, GM ve Ford karşısında Big Three American otomobil üreticilerinin bir çift temsilcisi, Chevrolet Silverado ve F-serisinin bu segmentinin bayrak gemileri için planlarını çoktan duyurdu.

Fiat Chrysler'in, ilk önce Ram dudes'ını ve ardından en sevdikleri işçinin Jeep Wrangler Scrambler'ını yenilemeye yetecek kadar meydan okumaya acele etmesi oldukça mantıklı.

Onları birbirleriyle karşılaştırmak ciddi değil, çünkü otomobiller stil ve atama bakımından tamamen farklıdır, ancak yine de, eğer Ram söz konusu rakiplerle savaşırsa, o zaman yeni nesil iyi eski scrambler piyasada daha rahat bir varoluşa sahiptir: fanlarının havuzu sürekli ve değişmez.

Tabii ki, markanın hayranları, en şüpheci eleştirmenlerin bile tahminlerine göre, “en off-road pick-, ve dahası, söz veriyorum, evcil hayvanlarının geliştirilmiş bir versiyonunu denemek için cazip direnemeyecektir. kamyona kadar. ”Buna rağmen, FCA'nın başına göre, Sergio Marchionne, bu modelin ucuz aramak zor olacak.

Related news

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler

Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler Yeni 2018 Jeep Wrangler Scrambler