Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019

Şöhret armağanıyla ayrılmayan, ama aynı zamanda akrabalarını ve arkadaşlarını sıra dışı bir sürprizle şaşırtmaya çalışan, aynı zamanda Yeni Yıl 2018 - 2019 için güzel dilekleri seçmenize yardımcı olacak malzemeleri okumanızı tavsiye ediyoruz.


İÇERİK

Ebeveynlere kısa dilekler

Uzun süren bir geleneğe göre, Yeni Yıl masasındaki ilk tost en yakın ve en sevilen insanlara teslim edilir. Ebeveynlerin onuruna konuşulan nazik sözler onlar için gerçek bir sürpriz olacak ve evde bir sevinç, huzur ve sevgi atmosferi yaratacaktır.

Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019

Bir şenlikli konuşma olarak, düzyazılarda önceden hazırlanmış bir tebrik kullanabilirsiniz:

"Sevgili Anne ve Baba! Mutlu Yıllar, hayatınızda yeni bir sayfa açar. Tüm kalbimle, üzerinde sadece mutlu ve güneşli anlara sahip olmanızı ve yüzünüzde samimi bir gülümsemeye sahip olmanızı isterim. hayatınızın neşesi, karşılıklı anlayışı ve sevgisi ile dolu olsun, iyi bir atmosfer, aile cennet ve barış evinizi asla terk etmeyin ve sevdikleriniz size sadece parlak ve olumlu duygular verir! ”

Arkadaşlara ve tanıdıklarına dilek

Günlük yaşamda, zor zamanlarda tereddüt etmeden güvenebileceğiniz iyi ve sadık arkadaşlarla çevrili olmanız çok önemlidir. Onlara sıcak ve dostça tavrımızı ifade etmek için, onları şu şekilde tebrik ediyoruz:

"Sevgili dostlar! Yeni Yılın arifesinde - sihrin ve mucizevi başarıların zaferi. Bu, geçmişte bütün kötü şeyleri terk etmek ve hayatınızı sıfırdan başlamak için mükemmel bir neden. İçtenlikle her yeni dilek diliyorum Hayatınızdaki gün keyifli anlar ile doldu, hedeflerinize ulaşmanız için size ilham verdi.Tüm çabalarınızda sağlıksız, uyumlu ve iyi şanslar dilerim.Kiralarınızın sıcaklığını sadece sizin çevrenizde yaşayacağınız insanlara çekin asla yalnız hissetme! ”


İş yerinde "meslektaşlarına" dilek

Milyonlarca insanın aslan payının işgücü şirketinde geçtiği düşünülürse, iyi mesleki ilişkilerin sürdürülmesi çok önemlidir. Yeni yıla herkesin meslektaşlarıyla hoş dileklerini iletme şansı verdiği bir durumdur. Bu aşağıdaki örnek kullanılarak kolayca yapılabilir:

"Sevgili Meslektaşlarım! Yeni 2019'uncu yılını içtenlikle kutluyorum! Size içtenlikle bitmeyen enerji, yaşamın her alanında esenlik ve en önemlisi - tüm profesyonel planların uygulanmasındaki başarılar dilerim. Şanslı olabilir misiniz?" Bu yıl boyunca iyimserim… Takımda hiç bir duygusal denge ve karşılıklı anlayış duygusu yaşamadığınızı keşfettim.

Sevdikleriniz için yılbaşı selamları

Özellikle iyi bir yaklaşım romantik dileklerin derlenmesini hak ediyor. Burada, maksimum yaratıcılığı göstermek ve metne, sevdiklerinin duygularının en derin yönlerini etkileyecek sözcükleri tam olarak ortaya koymak önemlidir. Burada, Yeni Yıl için seçeneklerden biri bir erkek ya da kız için ister:

“Size mutlu yıllar, sevgili ikinci yarısı! Bu tatili birlikte kutlayacağımız, karşılıklı hassasiyet, bakım ve sevgi ile kuşatılacağımız için çok mutluyum (a). Keşke bu Yeni Yıl arifesinde en çok sevdiğiniz rüyalar gerçekleşir. Gelecek yılın her günü, yüzünüz göz kamaştırıcı bir gülümseme ile aydınlanır ve gözleriniz sevinç ve sınırsız mutluluktan yayılır. Geçmişte tüm yanlış anlamalar, kavgalar ve suçlar sonsuza dek olsun, gelecekteki olaylar size sadece olumlu duyguları getirsin! ”

Yeni yıl 2018-2019 dilekleri.

Çocuklar için güzel dilekler

Bildiğiniz gibi, çocuklar sadece Yılbaşı hediyelerini değil, aynı zamanda komik şakaları da severler. Küçük yaramaz ruh halini yükseltmek için, onlara ayette komik selamlar yazabilirsiniz:

 1. "Sen bir sihirbaz Noel Baba, farklı hediyeler getirdin
  Bir yıl boyunca bir beşlikli bir defterde ve kızların dikkatini çekerken,
  Üzerinizde üzülmeyin, yolda şansınızı yakalayın! ”
 2. "Yeni Yıl ve Noel Baba eve bir tatil getirdi,
  Sınıfın iki dileğini yerine getirmek istiyorlar.
  Birincisi, gökkuşağı hayatının tatlı olmasını
  Ve ikincisi - her zaman anneni ve babanı dinlersin! "
 3. "Yeni yıl kapıyı çalıyor, bayram bize geliyor,
  Ve herkese bir mutluluk sepeti getirecek,
  Çocukları çok güzel bir günle kutlarız,
  Herkese sevinç ve hediyeler diliyoruz! ”


Çocukları ve Noel Baba'nın yüzünü kutlarız. Mükemmel bir örnek, çocuklar için aşağıdaki itirazdır:

“Sevgili kızlarım ve çocuklarım! Bugün seni en büyülü ve iyi tatillerden - yani sabırla beklediğin Yeni Yıl - kutladım. Sizin için harika hediyeler hazırladım ve ayrıca, size sağlık, anne babalara itaat ve okulda başarılar diliyorum.

Related news

Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019 image, picture
Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019 4


Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019 15


Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019 89


Yeni Yıl Dilekleri 2018-2019 2